Kurumsal

Firmamız Hakkında

D.S. Sigorta, 1997 yılında Başak Sigorta (Groupama Sigorta) acenteliği ile sigortacılık hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda sigorta acenteliğine sektörün önde gelen şirketlerinden Bupa Acıbadem Sigorta, Yapı Kredi Sigorta (Allianz Sigorta), Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Ak Sigorta, Sompo Sigorta,  Türkiye Sigorta, HDI Sigorta  da bünyesine katarak profesyonel bir yapıya ulaşmış ve kaliteli hizmet vermeyi öncelikle benimsemiş köklü bir acentedir.

Gelişen sigortacılık sektöründe hizmet alanlarının daha çok kurumsal odaklı olduğu düşünüldüğünde, D.S. Sigorta, bireysel sigortalılara özel olarak hizmet vermeyi hedef belirlemiş bir yapıya sahiptir. Şirketimizin bilgi işlem alt yapısı ve çalışan kadrosu buna göre yapılandırılmıştır.

D.S. Sigorta olarak müşterilerimizin bizimle çalışmaktan mutlu olmaları ilk önceliğimizdir.  Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizim için ailemizin bir ferdi gibidir. Bu nedenle bütün bilgi, tecrübe ve deneyimlerimizi tüm samimiyetimizle müşterilerimize aktarmayı hedefleyen bir yapıya sahibiz. Şirketimizin kuruluşundan beri attığımız her adım, önce sigortalılarımızın menfaatlerini korumak, sigorta piyasasının artan ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir çeşitliliğe ulaşmak ve sigortalıları doğru yönlendirmek amacını taşımaktadır. Uzun süreli müşteri devamlılığı ve müşteri memnuniyeti ile doğru yolda ilerlediğimizin farkındayız.

DS
Sigorta

Sigortacılık ihtiyaçlarınızı belirler ve size en uygun sigorta tipini çok çeşitli sigorta yelpazemizden en uygunuyla poliçelendiririz.

İlkelerimiz

– Müşterimizin risk profiline uygun en iyi şirketi seçmek ve bu seçimi yaparken maliyet odaklı hareket etmek,
– Her zaman nitelikli ve ayrıcalıklı ürün sunmak,
– Müşterilerimizi ihtiyaçlarına yönelik olarak onları doğru yönlendirmek,
– Satış sonrası hizmet kalitesine odaklanmak,
– Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamaktır.