Bilgilendirme

TEMİNATLAR

CHECK-UP TEMİNATI

Yılda bir kez ve % 100 ödemelidir. İsteğe bağlı poliçeye dahil edilir ve yaş kısıtlaması yoktur. Birey başına primi 200 TL etkiler. Peşinat tahsil edildikten sonra kullanılabilir. Bekleme süresi yoktur.
Check-Up Paneli, Dahiliye Muayene, LDL Kolesterol, EKG, Kan Sayımı (18 parametre), Tam İdrar, Glukoz (Açlık kan şekeri), Kreatinin, Akciğer PA, Total Kolesterol, ALT
Ak Sigorta Check-Up Merkezleri Listesi

CHECK-UP TEMİNATI

Yılda bir kez ve % 100 ödemelidir. 18 Yaş üstü sigortalılar faydalanabilir. Peşinat tahsil edildikten sonra kullanılabilir. Bekleme süresi yoktur.
Beyaz Check – up İçeriği;
Dahili muayene, Kolesterol Total, Tam İdrar Tahlili, Kolesterol HDL, Tam Kan Sayımı, Kreatinin, Sedimentasyon, EKG ve raporu, Açlık Kan Şekeri
Not: Süper Sağlığım Platin, Süper Sağlığım Altın ve Sağlığım Platin Ekstra ürünleri için geçerlidir.
Mavi Check – up içeriği;
T.Kolesterol, Glukoz, Kreatinin, SGPT, SGOP, Sedimentasyon,
Not: Yeni Sağlığım Altın, Yeni Eko Sağlığım Platin ve Eko Sağlığım Altın ürünleri için geçerlidir.
Axa Beyaz Check-Up Merkezleri Listesi
Axa Mavi Check-Up Merkezleri Listesi

CHECK-UP TEMİNATI

Yılda bir kez ve % 100 ödemelidir. Peşinat tahsil edildikten sonra kullanılabilir. Bekleme süresi yoktur.
Check-Up Paneli
0-18 Yaş grubu arasındaki sigortalılara; Hemogram, Sedimantasyon ve Tam İdrar Tahlili yılda bir defa yapılır.
19 yaş üstü kadın ve erkek sigortalılara; Hemogram, Sedimantasyon, Tam İdrar Tahlili, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, Kreatinin, SGOT, SGPT, EKG, Akciğer Grafisi (PA) yılda bir defa yapılır.
41 yaş ve üzerindeki kadın sigortalılara LDL, Mammografi ya da Meme USG yılda bir defa yapılır. 41 yaş ve üzerindeki erkek sigortalılara LDL ve PSA yılda bir defa yapılır.
Yapı Kredi Sigorta Check-Up Merkezleri Listesi

CHECK-UP TEMİNATI

Yılda bir kez ve % 80 ödemelidir. 18 Yaş ve üstü sigortalılar faydalanabilir. Yeni satışlarda 3 ay bekleme süresi vardır. Yenileme poliçelerinde ise peşinatın tahsil edilmesi yeterlidir. Bekleme süresi yoktur.
Check-up içeriği;
Dahiliye muayene, EKG, Akciğer Grafisi, Tüm Batın USG, ALT, AST, Total Kolesterol, HDL, LDL, Trigliserit, Tam İdrar Tahlili, Glukoz, Tam Kan Sayımı ile 40 Yaş üstü kadınlara Mamografi (çift yönlü), 40 Yaş erkeklere PSA
Yalnızca Acıbadem Sağlık Grubu (ASG) Kurumları, Özel Kent Hastanesi ve Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi’nde geçerlidir.

CHECK-UP TEMİNATI

Bekleme süresi yoktur. Peşinatın tahsil edilmesi yeterlidir. Sadece yatarak poliçelerde ve 3S Avantaj A Network planında 40 yaş ve üstüne katılım payı yoktur. 40 yaş altında 100 TL katılım payı vardır. 3 S Avantaj B network planında 25 yaş ve üstüne katılım payı yoktur. 25 yaş altına c-up teminatı verilmemektedir. Ayakta Tedavili planlarda yaş sınırlandırması ve katılım payı yoktur.
Check-Up Paneli;
Check – Up, Check – Up Değerlendirme, Akciğer Grafisi, EKG, Tam Kan Sayımı, Açlık Kan Şekeri, Kreatinin, SGOT, Tam İdrar Tahlili, Sedimentasyon, T.Kolesterol, Dışkıda Gizli Kan.
Mapfre Sigorta Check-Up Merkezleri Listesi

CHECK-UP TEMİNATI

Yılda bir kez ve % 100 ödemelidir. Limitsiz ve Vitalis ürünlerinde geçerlidir. Poliçe toplam priminin % 50 si ödendikten sonra kullanılabilir. Sigortalı linkteki panellerden yalnızca birini seçebilir ve kullanabilir. Check-Up Paneli için tıklayınız!
Allianz Sigorta Check-Up Merkezleri Listesi